מחוייבות לשירות

ההתחייבות שלנו כלפי הלקוחות

את המחויבות לשירות שלנו זכו לקבל אלפי לקוחות מרוצים. השירות שלנו מתבטא בראש ובראשונה בבטיחות של המעלית, שמבחינתנו היא מעל הכל. המחויבות שלנו גם באה לידי ביטוי במקצועיות שלנו בעזרת צוות רחב ומקצועי של אנשי מקצוע וטכנאים מנוסים. שעושים עבודתם ימים כלילות כדי שאתם תוכלו ליהנות ממעלית טובה, נעימה ובטיחותית ובחווית נסיעה הכי טובה שיש. אנחנו מקפידים להעניק למעלית שלכם טיפול מונע תקופתי אחת לתקופה. (כל חודשיים) וזאת כדי לשמר עליה לאורך זמן ובעיקר למנוע תקלות חוזרות ונשנות במעלית שבמקום מגוריכם.
אנחנו בשג מעליות עם נסיון עתיר במקצוע מביאים אליכם חדשנות וזמינות ברמה שלא הכרתם מעולם. זמינות – הכוונה לזמן העבודה המירבי של המעלית שלכם ללא תקלות. חדשנות – פתרונות חדישים עבור המעלית שלכם כדי לשפר גם את המראה וגם את תפקודה המכני. שג מעליות, כולכם כבר שמעתם ובוודאי אף מכירים מבצעים את עבודתנו בצורה הטובה ביותר, המקצועית ביותר והמהירה ביותר על פני מתחרינו. אנחנו שואפים להיות הטובים ביותר, בעיקר עבור הלקוחות. אנחנו דואגים לשקיפות מלאה בנושא המעלית. ודואגים ליידע את לקוחותינו בכל המתרחש בסביבת המעלית. כמו כן אנחנו למדים ומשתפרים בכל פעם יותר ויותר, כדי שרק אתם הלקוחות תהיו הכי מרוצים שיש, הכי רגועים שיש וכמובן הכי שגרירים שיש עבורנו. אנחנו יודעים שכל פרסום שבעולם לא משתווה למילה טובה של לקוח מרוצה. ולכן חשובה לנו מאוד דעתכם. אנחנו מבטיחים להמשיך ולתת עבור כל לקוחותינו את השירות המתבקש והטוב ביותר שקיים, אנחנו מבטיחים לעשות כל שביכולתנו למנוע מכם עוגת נפש של מעלית תקולה או מושבתת. אנחנו מבטיחים לכם לקוחות יקרים, שכשאתם מרוצים אנחנו הרבה יותר. אז בלי ספוליירים מיותרים ובלי קלשאות מיוחדות, פשוט רצינו לומר לכם. תודה!!! תודה שבחרתם דווקא בנו להיות אלו המספקים עבורכם את השירות למעליות. את האחזקה עבור המעלית שלכם וכמובן הפקדתם בידינו את בטחונכם האישי.
תודה על שנתתם דווקא בנו את האמון מבין כולם להיות לאלו שנותנים לכם את השירות הטוב ביותר עבור המעלית שלכם במקום מגוריכם. תודה על שיתוף פעולה מדהים והמילים החמות.
תודה! שלכם בכל עת, שג מעליות.

מעוניינים לשמוע פרטים להצטרפות?

אנא רשמו לנו את פרטיכם ושלחו לנו, נציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם האפשרי.